Rituals The Ritual of Samurai Face Charcoal scrub - 125 ml

Rituals The Ritual of Samurai Face Charcoal scrub - 125 ml

Rituals The Ritual of Samurai Energy & Anti-Age Face Cream

Rituals The Ritual of Samurai Energy & Anti-Age Face Cream

Biodermal Pigmentvlekken crème SPF 15

Regular Price € 27,99 Special Price € 9,72
Beschikbaarheid:
Niet op voorraad
SKU
8710537040883

Biodermal Pigmentcrème met SPF 15 is speciaal ontwikkeld om de zichtbaarheid van pigmentvlekken, een zwangerschapsmasker en vlekken door ouderdom te verminderen. De intensieve werking van deze crème vermindert de zichtbaarheid van bestaande vlekken. Hierdoor krijgt je huid een gezonde en egale teint. Daarnaast bevat deze crème SPF 15 waardoor de huid wordt beschermt tegen UVA- en UVB-straling, daarmee helpt deze crème huidveroudering te vertragen.

Ontdek de voordelen:
• Vermindert zichtbaarheid van pigmentvlekken
• Zorgt voor een egale huid
• Bevat extra hoge concentratie werkstoffen

Dermatologisch getest en pH huidneutraal

Biodermal Pigmentcrème bevat SPF 15 en helpt zo huidveroudering te vertragen!

Werking
1. STIMULEERT: een milde vorm van melkzuur stimuleert geleidelijk de natuurlijke huidvernieuwing, wat zorgt voor een stralende, mooie huid.
2. EGALISEERT: extract uit madeliefjes remt de aanmaak van huideigen pigment (melanine) in de huid, en draagt daarmee bij aan een egale huid.
3. BESCHERMT: SPF 15 beschermt de huid tegen UVA- en UVB-straling en helpt daarmee huidveroudering voorkomen.

Gebruik
Voor een optimale verzorging ’s ochtends aanbrengen op het hele gezicht (niet alleen op de vlekjes). Na 6 tot 8 weken intensief gebruik zal het resultaat zichtbaar zijn.

Voor optimaal resultaat gebruiken in combinatie met Biodermal Pigmentserum.