Mobiparts Comfort Fit Sport Armband Huawei P10 Lite Black

Mobiparts Comfort Fit Sport Armband Huawei P10 Lite Black

Mobiparts Excellent Wallet Case Samsung Galaxy A5 (2017) Oaked Cognac

Mobiparts Excellent Wallet Case Samsung Galaxy A5 (2017) Oaked Cognac

Christian Lacroix iPhone 6 Folio Case PASEO Black - Zwart

Regular Price € 21,99 Special Price € 14,29
Beschikbaarheid:
Niet op voorraad
SKU
3571211280781R

Tegenwoordig hebben steeds meer mensen hun pinpas en andere belangrijke passen ín hun telefoonhoesje zitten. Niet zo gek, want daardoor hoef je bijvoorbeeld geen portemonnee mee te nemen! Dit prachtige, zwarte portemonnee telefoonhoesje voor je iPhone 6 of iPhone 6s is dé plek om je iPhone én je passen op een handige en stijlvolle manier bij elkaar te bewaren.


Portemonnee telefoonhoesje: de ideale mix

Dit prachtige, zwart leren portemonnee telefoonhoesje voor je iPhone 6 of iPhone 6s zit als gegoten om je geliefde smartphone. Het mooie, opvallende design heeft een luxueus ontwerp dat bedacht is door niemand minder dan de bekende Franse modeontwerper Christian Lacroix. Het portemonnee telefoonhoesje heeft een bijzondere, sierlijke afwerking en een geweldige structuur. Het zilveren lint dat over de voorkant van de folio case loopt en de sierlijke details, maken van dit opvallende hoesje een musthave voor iedere fashionista. Aan de binnenkant van het hoesje is ruimte voor één of twee pasjes.


Optimale bescherming voor je smartphone

Dit stevige portemonnee telefoonhoesje zorgt ervoor dat je telefoon niet kapot valt bij de minste of geringste val. Deze folio case voor de iPhone 6 heeft namelijk meer dan alleen goede looks! Het basis frame van dit portemonnee telefoonhoesje is namelijk gemaakt van super sterk polycarbonaat. Je klikt je smartphone er gemakkelijk in en je telefoon is gelijk een stuk beter beschermd tegen valpartijen. De binnenkant van dit hoesje is bekleed met een zachte stof, waardoor je touchscreen een stuk beter is beschermd. Bijvoorbeeld tegen krassen als je sleutels en je telefoon te dicht bij elkaar zitten in je tas.


Een ontwerp van de Franse modeontwerper Christian Lacroix

Het mooie ontwerp van dit portemonnee hoesje is niet ontworpen door de eerste de beste. Niemand minder dan de bekende Franse modeontwerper Christian Lacroix heeft zich bemoeid met het prachtige design van deze zwarte folio case. Een behoorlijk modebewuste case voor je smartphone dus! Het stijlvolle zwarte hoesje voor je iPhone 6 of iPhone 6s heeft een ontzettend gedetailleerd ontwerp en is met liefde en oog voor detail gemaakt. Een musthave voor iedere fashionista!